Twórcy

TWÓRCY FILMU

Ramsey United

Ramsey United to jednoosobowa firma produkcyjna, która powstała w 2015 roku w Warszawie. Założycielem jest Amerykanin mieszkający w Polsce od 2010 r. Jonathan L. Ramsey pochodzi z Chicago i nigdy wcześniej nie kręcił filmów. Firma zajmuje się produkcją niezależnych, osobistych dokumentów dotykających istotnych kwestii społecznych, takich jak środowisko naturalne, altruizm, poczucie wyobcowania.

Ramsey United wyprodukowało dotychczas trzy dokumenty: „Żyjąc z Warszawą”, „Mój własny Brexit” oraz „Smog Wars”. Każdy z nich został sfinansowany niezależnie, dzięki zbiórkom publicznym i inwestycji środków własnych. Pomimo ograniczeń budżetowych, każdy wyprodukowany film był pokazywany na festiwalach filmowych, a prawa do ich emisji zostały zakupione przez polskie stacje telewizyjne.

„Można panikować”, najnowszy film Ramsey United, to do tej pory największa produkcja firmy. Cele pozostają jednak niezmienne: przekazywanie wartości edukacyjnych i artystycznych.

Więcej na:


Rebus Films

Zajmujemy się produkcją contentu video na potrzeby biznesu i kultury. Na codzień realizujemy dla naszych klientów filmy reklamowe, promocyjne oraz vlogi i animacje.

Zaczęliśmy naszą przygodę z produkcją filmową po to, żeby opowiadać historie. Przez ponad 10 lat zrealizowaliśmy przeszło 500 filmów, w tym reklamy, filmy promocyjne, ale też filmy dokumentalne, takie jak np: Smog WARS, czy Living with Warsaw, które kilkukrotnie były emitowane na antenie TVN. W filmie “Można Panikować”, całość nagrań (za wyjątkiem dronowych) oraz post produkcja jest naszego autorstwa.

Jesteśmy specjalistami w produkcji filmowej, śledzimy trendy, więc jesteśmy na czasie zarówno z produkcją jak i ze sposobem budowania przekazu. Znamy wymagania klientów z obszarów takich jak: nowe technologie, motoryzacja, design i architektura, przemysł maszynowy, logistyka magazynowa, media oraz teatr i kultura.

Nasze portfolio można znaleźć na stronie www.rebusfilms.pl. Zapraszamy do współpracy!

Więcej na:

Drone in Warsaw

Drone in Warsaw to projekt rozwijany przez studio graficzne Prokreacja.com, od ponad 15 lat świadczące usługi w zakresie projektowania graficznego, DTP i fotografii dla ponad setki firm polskich i zagranicznych.

„Znane miejsca, nieznana perspektywa” – to motto przyświeca fotografiom sygnowanym Drone in Warsaw, ukazującym stolicę Polski w nowej, często zaskakującej odsłonie. Od kilku lat regularnie publikowane są najświeższe zdjęcia Warszawy widzianej z perspektywy drona. Spojrzenie na miasto z wysokości przekraczającej czasem nawet 200 metrów, pozwala zestawić w kadrze miejsca odległe od siebie nawet o kilka kilometrów, i jeszcze bardziej zachwycić się imponującym tempem w jakim rozwija się Warszawa.

Większość zdjęć publikowanych przez Drone in Warsaw można zakupić w postaci cyfrowej lub zamówić wydruk, np. w formie efektownego fotoobrazu, na stronie www.droneinwarsaw.com. Znaleźć tam można też „specjalność zakładu”, czyli bogatą kolekcję podniebnych interaktywnych panoram sferycznych, zapewniających niezwykłą imersję i pozwalających na niemal całkowite „zanurzenie się” w prezentowanych lokalizacjach.

Do grona klientów Drone in Warsaw zaliczają się m.in.: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Miasto Stołeczne Warszawa/Stołeczne Biuro Turystyki, Circle K (dawniej Statoil), Skanska, Polkomtel, Muzeum Sztuki Nowoczesnej, HB Reavis, Mazowiecki Instytut Kultury, Zamek Królewski w Warszawie i wiele innych.

Więcej na:


Partnerzy medialni:
Sponsorzy:
Współpraca: